Rehabilitacja schorzeń stawu biodrowego

Praktyczne zastosowanie terapii manualnej z wykorzystaniem metod Cyriaxa, Mulligana, Maitlanda oraz Osteopatii

Rejestracja

List intencyjny

Mamy ogromy zaszczyt poinformować, że Wydawnictwo Forum, wydawca czasopisma  „Praktyczna fizjoterapia i rehabilitacja”, we  współpracy z niekwestionowanymi autorytetami przygotowało konferencję, której tematem przewodnim będzie praktyczne wykorzystanie terapii manualnych w schorzeniach biodra.

Świadomi wagi tematu i związanych z nim problemów, do udziału w konferencji zaprosiliśmy wybitnych i uznanych specjalistów metod Cyriaxa, Mulligana, Maitlanda oraz Osteopatii. Mając na uwadze Państwa spostrzeżenia i opinie, które wielokrotnie pojawiały się podczas indywidualnych spotkać czy badań ankietowych, tak dobraliśmy tematy i wykładowców, aby zaspokoić oczekiwania wszystkich uczestników. 

Jesteśmy przekonani, iż udział w konferencji będzie doskonałą okazją do wzbogacenia wiedzy na temat najnowszych założeń diagnostyki pacjentów, metod rehabilitacji oraz praktycznej pracy z pacjentem. Rozłożymy na czynniki pierwsze najbardziej problematyczne kwestie, wyjaśnimy wszelkie wątpliwości i trudności, z jakimi spotykają się Państwo na co dzień.

Udział w konferencji wybitnych autorytetów i ekspertów oraz jej niezwykle praktyczna formuła z pewnością sprawią, iż wspólnie spędzony dzień zaowocuje nowymi doświadczeniami, wiedzą i umiejętnościami.
Copyright © Wydawnictwo Forum